12
Березень 2024року
слово редактора

Шість статей про зміни


Продовжуємо аналізувати Закон № 3603. Підготували ще п’ять статей. Три з них — це інструкції до змін, що вже набрали чинності. Перша пояснює нові правила нарахування акцизу. Друга — пільгові зміни у податках на землю та нерухомість. Третя стосується звільнення від відповідальності за сплату податків не на той бюджетний рахунок. Якщо гроші вчасно та у повному обсязі потрапили до бюджету, штрафів і пені не буде. Однак виправити помилку все-таки доведеться. Алгоритм дій і зразок заповнення заяви на повернення коштів допоможуть це зробити.

Ще дві статті підготують до змін, що наберуть чинності у червні. На вас чекають нові правила оскарження рішень про відмову в реєстрації податкових накладних і взаємодії з контролерами в режимі онлайн-конференції.

Із 1 квітня мінімальна зарплата зростає до 8000 грн. Експерти «Головбуха» традиційно перерахували для вас залежні показники: максимум та мінімум для ЄСВ, лікарняних і декретних. Окрім того, навели таблицю із розмірами трудових штрафів, які прив’язані до розміру мінімалки.

І це лише статті про нове. А ще ж є багато класних роз’яснень про облік розрахунків із боржниками і кредиторами, роботу з РРО, заповнення зарплатної звітності.

Як і щотижня, заходьте у свіжий номер і додавайте потрібні вам статті у закладки, щоб потім швидко знайти їх в особистому кабінеті.

Мирного неба і до зустрічі за тиждень!


Для передплатників журналу працює цілодобова телефонна Гаряча лінія Головбуха. Актуальний код доступу публікуємо у правилах та надсилаємо електронною поштою. Завжди раді допомогти!


З повагою
Ольга Решетова,
головний редактор


Михайленко Дмитро, голова Редакційної ради, керуючий партнер юридичної компанії «Crowe LF Ukraine», голова Комітету підприємців з податкових питань при Торгово-промисловій палаті України Добродій Тетяна, головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики
Єфімов Олександр, адвокат, аудитор, доцент кафедри цивільного та трудового права Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, доктор філософії права Кричун Петро, президент Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України, канд. екон. наук (PhD), MBA, CFO групи компаній
Мішин Микола, партнер і керівник практики трансфертного ціноутворення в A1 Consulting Рогозний Сергій, сертифікований аудитор, юрист, керівник комітету з фінансів Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України
Чмерук Микола, начальник Офісу великих платників податків ДПСГОЛОВБУХ

0 44 586 56 06

0 800 21 12 20

shop.expertus.media

buhplatforma.com.ua

Головний редактор, відповідальний за випуск

Ольга Решетова

[email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів. Позиція редакції може не збігатися з позицією автора.

Передрук матеріалів журналу «Головбух», будь-яке їх цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу Видавця. 

Журнал розповсюджується лише  за передплатою, яку можна оформити  в редакції

© Цифрове видавництво Експертус, 2024

Київ
2024

№ 12, 2024
Гаряча лінія Головбуха: правила і КОД квітня