32
Серпень 2023року
інструменти бухгалтера
електронний журнал

EGOLOVBUH: форми звітності зі зразками заповнення

У розділі «Форми та зразки» електронного журналу знайдете всі потрібні бланки для звітності, а також приклади їх заповнення. Щоб отримати більше зразків, користуйтеся оновленим функціоналом розділу. Ця стаття допоможе зорієнтуватися

Ольга Решетова , головний редактор журналу «Головбух»

Експерти «Головбуха» регулярно готують для вас статті зі зразками заповнення звітності та оформлення різних документів. Ви знаєте, що знайти потрібну статтю можна в рубрикаторі або за допомогою рядка пошуку.

Однак, окрім публікацій у щотижневих випусках, електронний журнал містить окремий розділ «Форми та зразки» у верхньому меню.

Певно, ви вже користувалися цим розділом і бачили, що в ньому є рядок пошуку, стрічка з усіма оновленнями, популярні бланки на кольорових плашках (рис. 1).

Рис. 1. Стартова сторінка розділу «Форми та зразки»

Щоб знайти потрібний документ, ви послуговуєтеся рядком пошуку або відкриваєте рубрикатор за кнопкою «Усі форми» (рис. 2.). А потім скачуєте бланк або заповнений зразок. 

Рис. 2. Рубрикатор

Та ми додали нову функцію, яка розширює ваші можливості. Покажу на прикладі бухгалтерської довідки.

Над назвою обраного документа є посилання Шаблони та зразки (рис. 3). Обов’язково натискайте на нього, щоб побачити всі доступні файли. Як бачите, до бланка є аж вісім зразків. Натисніть, щоб розгорнути. Розкривається список усіх файлів (рис. 4). Щоб переглянути, натискайте на значок ока праворуч. Або одразу скачуйте, натиснувши на хмаринку.

Рис. 3. Оновлений функціонал
Рис. 4. Більше зразків до форми бухдовідки

Редакція постійно працює над оновленням розділу — додає нові форми та зразки. Приємного користування!

Календар бухгалтера на вересень 2023 року
№ 32, 2023
Приклади, форми і зразки документів, наведені у цьому номері «Головбуха»