14
Квітень 2023року
слово редактора

«Головбуху» 25 років: сервіси нового покоління

Ольга Решетова , головний редактор журналу «Головбух»
ВАШІ ПОМІЧНИКИ
  1. Калькулятори
  2. Навігатори
  3. Інтерактивний календар
  4. Відеотека

«Головбух» — це багатофункціональний ресурс для бухгалтера. Адже окрім щотижневих випусків, в електронному журналі ви маєте доступ до баз нормативки  і форм  документів зі зразками заповнення, можете відстежувати новини, переглядати експертні відео та вебінари, читати книжки і тематичні добірки, перевіряти контрагентів, користуватися довідниками, калькуляторами та навігаторами, консультуватися на Гарячій лінії Головбуха. Тобто отримувати все необхідне для роботи.

Усі ці можливості з’явилися не одразу. Редакція напрацьовувала їх роками і продовжує розвивати журнал. Постійно додаємо нормативку і зразки документів, створюємо нові калькулятори, книжки й тематички. Вдосконалюємо пошук, регулярно оновлюємо довідники та навігатори.

Раджу використовувати весь функціонал електронного «Головбуха». А якщо не знайомі з якимись сервісами — тримайте підказки.

Що порахує за вас журнал

У розділі «Сервіси» є ціла добірка калькуляторів, які швидко розрахують для вас індексацію зарплати, щорічну відпустку, амортизацію тощо.

Рис. 1. Калькулятори в е-журналі «Головбух»

Щоб скористатися, оберіть потрібний, введіть дані та натисніть «Розрахувати». Для прикладу покажу, як працює калькулятор розрахунку дисконтованої вартості боргу:


Розділ із калькуляторами теж актуалізуємо, додаємо нові. Можете надіслати редакції свої побажання — які калькулятори вам ще потрібні для роботи.

0 символів із 1500

Чим допоможуть навігатори

Навігатори підкажуть, як самостійно класифікувати (кодувати) товари та послуги, допоможуть знайти правильні назву і код професії для Податкового розрахунку або штатного розпису, а також без зайвих зусиль дати відповіді на запитання колег про зарплату, відпускні, лікарняні, підзвітні тощо.

Рис. 2. Навігатори в е-журналі «Головбух»

Спробуємо Пошук в УКТ ЗЕД:Які можливості відкриває професійний календар

У кожному останньому номері місяця публікуємо календар бухгалтера. Наприклад, у № 12/2023 є перелік граничних дат подання звітності і сплати податків на квітень. Це календар у вигляді звичайної статті тижневика.

Однак у журналі є ще й інтерактивний професійний календар. Він не лише нагадає, коли звітувати і сплачувати податки, а й повідомить про важливі онлайн-заходи для бухгалтера. Такі дні в календарі мають спеціальні позначки. А посилання на заходи ведуть просто в кімнату трансляції, тож читачам «Головбуха» не потрібно додатково реєструватися. Натискаєте — і ви вже на вебінарі.

Дивіться, як це працює:Де дивитися експертні відеороз’яснення

Експерти «Головбуха» щомісяця проводять для вас вебінари та регулярно записують відеороз’яснення.

До вебінарів можете долучатися через професійний календар або у відповідних статтях, а також реєструватися на сайті заходів — це розділ «Вебінари» у верхньому меню журналу.

Відеостатті позначені у змісті номерів оранжевою іконкою та мають назву, що починається словами «Головбух пояснює».

Рис. 3. Відеостаття у змісті номера

Також для прихильників відеороз’яснень в електронному журналі є розділ «Відео». Це тематична добірка, у якій можете переглянути всі наявні відео з 2022 року.
Що говорять читачі про «Головбух»Олена Татьяніна,
ТОВ «Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д.»

Я дуже рада привітати колектив журналу «Головбух» із ювілеєм! За 25 насичених років журнал став для мене не просто улюбленим бухгалтерським виданням, він став незмінним та незамінним помічником, порадником, консультантом.

Впевнена, що завжди своєчасні, конкретні, професійні, дружелюбні статті допомагають в щоденній та відповідальній роботі багатьом моїм колегам. 25 років ми разом ідемо вперед, живемо, працюємо, змінюємося на краще! Зараз «Головбух» читають молоді амбітні спеціалісти, які народилися, коли вийшов його першій номер!

Бажаю всьому колективу «Головбуха» натхнення в роботі, сучасних позитивних змін, щирих усмішок, приємних новин, нових уважних та вдячних читачів.

Вірю, що наша взаємна праця наближає перемогу України!


Тамара Крепель,
ТОВ «Доктор Шина»

Декілька років користуюсь електронною версією журналу. Надаю йому перевагу серед інших бухгалтерських видань за функцію швидкого пошуку документів, чудову аналітику, професійне подання інформації, доступні практичні рекомендації. А ще за те, що найгарячішу статтю можна отримати електронкою ще до виходу номера. Дякую за максимум необхідної інформації за мінімальних затрат часу!

Очі бояться, а руки роблять
№ 14, 2023
Гаряча лінія Головбуха: правила і КОД квітня