13
Квітень 2023року
слово редактора

«Головбуху» 25 років: що вміє вдосконалений е-журнал

Чи використовуєте ви функціонал електронного тижневика на повну? Тримайте відеоґайди, які розкриють усі можливості «Головбуха» та значно пришвидшать пошук потрібної вам інформації

Ольга Решетова , головний редактор журналу «Головбух»

Розділи та функції

 

 

Статті й інтерактиви


Відгуки читачівАнтоніна Неруш,
ТОВ «БГТЛ»

Вітаю «Головбух» із ювілеєм!  Я з журналом працюю багато років і вже зріднилася з ним. Не уявляю себе без нього. Це мій найкращий помічник. Знаходжу в ньому дуже багато потрібної мені інформації. Завдяки журналу отримую кваліфіковані вичерпні відповіді провідних спеціалістів на всі нагальні запитання.Олена Долгова,
КП «ОЗДОРОВЧО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР»

Декілька років поспіль передплачую «Головбух». Дуже професійна команда! Експертна підтримка на високому рівні — вчасно, доступно, якісно. І в цей непростий час для України працівники журналу  допомагають вирішувати проблемні ситуації.

Бажаю творчих успіхів усій команді та охоче співпрацюватиму в подальшому!Світлана Соколова,
ТОВ «Уніпак сервіс»

Вітаю колектив журналу «Головбух» із 25-річним Ювілеєм! 

Дуже хочеться подякувати за кваліфіковану допомогу в роботі! Щиро бажаю вам подальшого розвитку і успіху!

Я з журналом «Головбух» знайома дуже давно, ще відколи він був друкованим виданням. А зараз користуюся електронним «Головбухом», який дуже часто допомагає мені в роботі.

Інформація про бухгалтерський і податковий облік, звітність завжди оперативна, фахова і вичерпна. Мені дуже подобається це видання. І я дуже вдячна вам за вашу працю!


Просто про складне
№ 13, 2023
Гаряча лінія Головбуха: правила і КОД квітня