40
Жовтень 2023року
інструменти бухгалтера
особистий розвиток

НПСБО vs МСФЗ

Українські підприємства активно залучають іноземні інвестиції, виграють гранти і розвиваються. Хочете бути серед успішних? Підвищуйте кваліфікацію за Міжнародними стандартами фінансової звітності

Олена Гончар , головний редактор Вищої школи Головбуха

Переважна більшість українського бізнесу наразі веде бухоблік за Національними стандартами. Проте подивімося на перспективу. Україна попри воєнний стан і активні бойові дії в південних і східних областях поступово відбудовує звільнені міста й села. Після нашої перемоги цей процес активізується: в Україну прийдуть сотні закордонних інвесторів. Підприємства, які вестимуть облік за Міжнародними стандартами фінансової звітності, першими матимуть шанс виграти гранти на розвиток, укласти вигідні контракти з інвесторами, на тривалий час залучити в бізнес валютний капітал.

Вивчити МСФЗ непросто. Одна справа — теоретичні знання, інша — коли справа доходить до практики, і бухгалтеру треба бути впевненим, що він усе робить правильно. На допомогу приходить Вища школа Головбуха із базовою програмою «Професійна сертифікація за МСФЗ» . Програму розробили експерти Міжнародної інвестиційної компанії «Старт», а саме: генеральний директор ТОВ «МІК «Старт» Сергій Рогозний, головний бухгалтер Олена Дядюн, начальник відділу звітності за МСФЗ Юлія Федієнко та керівник сектора таксономії Анастасія Романюк.

Бухгалтер, який підвищить кваліфікацію у Вищій школі Головбуха за програмою «Професійна сертифікація за МСФЗ», знатиме, як правильно перейти з НПСБО на МСФЗ, як підготувати першу звітність, що слід змінити в обліковій політиці підприємства, як аналізувати події після звітної дати, упорядкує облік запасів, фінансові інструменти, а також загальну та нефінансову інформацію у фінансовій звітності, навчиться обліковувати оренду, працювати з державними грантами, валютними курсами, податком на прибуток тощо. «Фішка» програми — приклади звітності реальних компаній, які вже працюють за МСФЗ.Навчання у Вищій школі Головбуха дистанційне. Програма складається з шести модулів, кожен модуль ділиться на курси, а курси — на уроки. Опанували модуль — треба пройти тест, щоб перевірити знання. Пройшли тест успішно — програма відкриє для бухгалтера наступний модуль. Не пройшли тест — слід повернутися до пройдених уроків, а потім повторити спробу. Це ваші знання, які надалі допоможуть вам працювати з чужими величезними капіталами, тому все треба робити як слід. Після останнього модуля на бухгалтера чекає підсумковий тест і електронний сертифікат про успішне підвищення кваліфікації за програмою «Професійна сертифікація за МСФЗ» від Цифрового видавництва Експертус і ТОВ «МІК «Старт».

Тривалість навчання три місяці. Розклад кожен бухгалтер складає собі сам: хочеш — вивчай по уроку за день, маєш наснагу пройти швидко всю програму — вперед! Ми знаємо, в яких умовах доводиться працювати бухгалтеру, тому зробили все для того, щоб підвищувати кваліфікацію було зручно.

Додатковий бонус у Вищій школі Головбуха — безплатні вебінари: і записи попередніх, і нові. Серед них і на тему МСФЗ.

Все, що треба бухгалтеру, — безпека, планшет чи комп’ютер і Інтернет. Програма доступна 24/7. І найголовніше: усі матеріали програми можна і треба завантажити, щоб тримати напохваті поради експертів.

Уже проходили навчання за МСФЗ деінде, але маєте сумніви щодо повноти знань? Пройдіть тест на тему МСФЗ і перевірте себе.

Забронюйте місце на навчанні онлайн або телефонуйте 0 800 21 12 20 (дзвінки безплатні)

Календар бухгалтера на листопад 2023 року
№ 40, 2023
Приклади, форми і зразки документів, наведені у цьому номері «Головбуха»