10
Березень 2023року
інструменти бухгалтера
електронний журнал

EGOLOVBUH: для любителів відео

Окрім текстових статей у щотижневих номерах, редакція «Головбуха» записує короткі відео із роз’ясненнями. Також щомісяця експерти проводять вебінари на гарячі теми, під час яких можете отримати відповіді на свої запитання. Якщо любите професійні відео, тримайте підказки, де їх дивитися в журналі

Ольга Решетова , головний редактор журналу «Головбух»
Як вам зручніше отримувати інформацію?
Як вам зручніше отримувати інформацію?
0% Люблю відео   
100% Ліпше прочитаю текст

Буває, що очі втомилися читати, а відео ще глянули б? Або є трохи часу на хатні справи і можна щось ввімкнути й послухати на фоні? Чи просто краще сприймаєте інформацію на слух?

Для мене ліпше пробігтися оком по тексту, побачити картину в цілому, а вже потім за потреби вчитатися глибше. Такої думки будуть й інші візуали, яким зручніше один раз побачити, ніж десять разів почути. Але є й протилежні вподобання, тому в електронному журналі «Головбух» є формати на різні смаки.

Відеороз’яснення

Якщо в номері є відео­роз’яснення, ви швидко знайдете його за спеціальною іконкою — така картинка буде над відповідним заголовком у змісті номера.

Відеостатті за аналогією до текстових публікацій мають окремий аркуш у журналі, рубрику, інформацію про автора та стислий опис змісту. Заголовок завжди починається із «Головбух пояснює». А от замість тексту — віконце з відео (рис. 1)

Рис. 1. Відеостаття в журналі «Головбух»

Відеороз’яснення, як правило, тривають не більше ніж 10 хв і містять чіткі рекомендації експерта, як виконати конкретне завдання бухгалтера.

Вебінари

Вебінари «Головбуха» приваблюють бухгалтерів, адже під час трансляції можна не лише послухати роз’яснення експерта про чергові зміни чи покрокову інструкцію для роботи. Це добра нагода отримати відповідь на свої запитання.

Зареєструватися на будь-який бухгалтерський вебінар можете у розділі «Вебінари» верхнього меню електронного журналу (рис. 2).

Рис. 2. Верхнє меню журналу «Головбух»

Обирайте вебінар, який цікавить, і натискайте кнопку «Взяти участь» (рис. 3). Після реєстрації замість зеленої кнопки з’явиться синя «Натисніть, щоб переглянути вебінар» (рис. 4). Вона веде до трансляції вебінару, яка почнеться у визначений час.

Рис. 3. Кнопка реєстрації на вебінар Рис. 4. Кнопка переходу до трансляції вебінару

Можете заздалегідь залишити свої запитання в чаті (рис. 5).

Рис. 5. Чат у трансляції вебінару

Переглядати вебінари маєте змогу й без додаткової реєстрації. Для цього є два спо­соби.


Зайдіть у професійний календар у верхньому меню журналу, оберіть місяць, натисніть на значок вебінару (рис. 6) і перейдіть за відповідним посиланням до трансляції.

Рис. 6. Вебінари в календарі


Відкрийте в поточному номері статтю про вебінар і почніть переглядати вбудоване відео (як у відеостатті). Статті про вебінар розміщені в рубриці «інструменти бухгалтера», назва починається зі слів «Дивіться в е-журналі вебінар» (рис. 7).

Рис. 7. Вебінар у змісті номера

Архіви відео

Знаю, що вам не завжди вдається приєднатися до трансляції вебінару, адже вони відбуваються в робочий час. Тому записи всіх вебінарів зберігаємо в журналі. Можете переглядати, коли буде зручно.

І для цього не потрібно гортати журнал у пошуках минулих заходів. Усі відеороз’яснення та записи вебінарів знайдете в розділі «Тематички» верхнього меню журналу. Тут збережені архіви за 2022 рік і за 2023-й, що постійно поповнюється новими відео (рис. 8).

Рис. 8. Архіви відео в тематичках

У добірку відео за 2023 рік також можете зайти з верхнього меню журналу — розділ «Відео». Добірка інтерактивна, свіжі відео додаються на початку. На одній сторінці може бути до шести відео. Решту сторінок можна відкрити за допомогою навігаційних стрілок «ліворуч/праворуч» (рис. 9).

Щоб переглянути конкретне відео, натискайте на червоний значок у центрі кадра.

Рис. 9. Архів відео за 2023 рік

Угорі над відео є оранжевий вказівник із посиланням на номер журналу, в якому була розміщена відповідна відеостаття або публікація із трансляцією вебінару. На випадок, якщо вам буде цікаво переглянути весь номер.

Бонус від головреда

У кожному номері звертаюся до вас у рубриці «слово редактора» (рис. 10). Повідомляю важливі новини, розповідаю про найцікавіші статті та заходи. Іноді ділюся своїми переживаннями. А для тих, кому цікаво мене почути й побачити, веду відеоколонку.

Рис. 10. Колонка головного редактора

Слово редактора у відеоформаті можна переглянути в аналогічній текстовій статті, на сторінці «Головбуха» у Facebook та в youtube-каналі Цифрового видавництва Експертус.

Обирайте зручні формати й отримуйте від журналу максимум користі!

Комунікаційна платформа «Запитай у спеціаліста ПФУ» від Експертус Головбух
№ 10, 2023
Приклади, форми і зразки документів, наведені у цьому номері «Головбуха»